1 Haziran 2009

Kelime Oyunu


Son günlerin en başarılı programı. Daha fazla bilinmiyor olmasına, popülerliğin kötü etkisinden etkilenmemesine bağlanabilir bu. Sakin bir program, neşeli ve yardımsever, bilgili bir sunucuyla çengel bulmaca tadında bir yarışma. Fazla renkli olmayan ortam yarışmaya daha da ayrı bir tat katıyor.

Yarışma Pazar günü hariç her gün oynuyor. Saat 19.00'da (Bu gün başladı bu saat uygulaması). Hafta içi 5 tane başvuruyla alınan yarışmacı oynuyor Kelime Oyunu'nu. Günün brincileri Cumartesi günü haftanın birincisi olmak için yarışıyor. Ay sonunda ayın birincisini belirlemek için son bir yarışma daha yapılıyor (Bu kısmı seyredemedim hiç, yalan söylemeyeyim).

Hem sunucu hem de program olarak çok iyi bir yarışma. Sunucu ihsan Varol da giderek popüler hale gelip, Metin Uca'nın siyasi laf sokmayan versiyonu haline gelecektir demedi demeyin. :D

2 yorum:

Buğra dedi ki...

Bende takip ediyorum bu programı gerçekten çok güzel.Hemde kelime bilgimizde artıyor.Ayrıca evde değişik bir heyecana kapılıyor insan bilmek için :).Ayrıca programın ciddi yapısıda hoşuma gidiyor benim.Sunucusu'da çok iyi.

Serap BAHAR dedi ki...

Enfes yarışma. Hemen hemen her akşam takip ediyorum sıkılmadan. Kelime haznemin genişliği beni korkutmaya başladı :D